نتایج جستجو برای عبارت :

جان‌گداز و جان‌نواز

گاهی مشغله‌های زندگی از جهات مختلف حمله‌ور می‌شوند...
لحظات سختی هستند؟! لحظات پرانرژی‌ی هستند؟! واقعیت ماجرا این است که خودم هم نمی‌دانم.
برخی از چنین مواقعی احساس می‌کنم پر از انرژی هستم؛ چقدر خوب که کارهای زیادی برای انجام دادن دارم.
اما در برخی دیگر، چنان احساس ناتوانی‌ی وجودم را پر می‌کند که گویی عاجزترین موجودات هستم.

اشکالی ندارد. من عادت‌کردن‌به‌این‌مواقع را یاد گرفته‌ام.
می‌دانی؟! وقتی جهان درون‌ت خیلی بزرگ‌تر از جهان ب
به گزارش ایسنا، حمید میر خبرنگار ارشد پاکستان همچنین درون توییتی به حمله قلبی نواز برومند نخست وزیر قبلی پاکستان اشاره کرد و نوشت: نواز معتبر درون درمانگاه لاهور دستخوش حمله قلبی شد. خبرگزاری جئونیوز نیز گزارش داد که شرایط سلامتی نواز برومند از هفته گذشته که به خاطر کاهش اکید پلاکت خون بوسیله درمانگاه منتقل شده بود، وخیم شده است. محکمه ممتاز لاهور روز جمعه راحتی وثیقه ای را به دلایل پزشکی برای نواز شریف صادر کرد. وکلا و حزب نواز شریف اطلا
ای ساقی دل ، ای مونس جان 
در چشم ترم ، هستی تو عیان
ای دل تو بگو، با آن گل ناز
من گم شده ام در سوز و گداز
من را مگُذار در ورطه ی غم 
رحمی بنما بر این دلکم 
دستم تو بگیر ، راهم تو ببر
جانم بسِتان ، با غمز و نظر
ای دل تو بگو با آن گُلِ ناز 
من گمشده ام در سوز و گداز 
من دل بدهم ، گر دل ببری
هم دلبر من ، هم تاج سری 
با من تو بمان ، ای جانِ جهان
دل را بنواز ، گاهی به نهان 
با عشق تو من، افسانه شدم 
در شمع تو من ، پروانه شدم 
من سوزم و دل ، صد ناله زند
چون مرغ س
خلوت عشق به روی هر کسی باز است   
    نغمه نت خوانی ما دنیای راز است
 عشق سر فصل همه غم هایم بود و تو هرگز
 ندانی که غمم بی ته و بی آغاز است
در بیابان می رفتم و ورد زبانم شده بود
درد غزل عشق پر سوز و گداز است
رویای بزرگی است زلف در خاطر من 
گیسوان پر مهر تو ای یار چه ناز است
بر در و دیوار زمان می نویسم یاد تو را
آید روزی که دلم به عشق بی نیاز است
شاعر عیسی کیانی
تا کی دعا می کنی؟
تا آنکه بخشدم کریم!
از چه فرار می کنی؟
از من خویش، می رَمم!
سوی کجا میروی؟
سوی نگار می روم!
هم ره خود چه می بری؟
سوز و گداز می برم...

واسه اینکه از چیزای خوب پُر بشید
اول باید جای خالی داشته باشید
پس خالی کنید...
بریزید بیرون همه ی آت و آشغالا رو...

بِمَحَبّتِکَ یا أمَلَ المُشْتاقین...
چقدر این جمله رو دوس دارم
به محبت تو ای آرزوی مشتاقین
یجورایی میگه خدا 
دارم به عشق تو خالی می کنم
حواست به ما هم باشه
خودت پرُش کن...
تو همه آرزوی
بابای محمدرضا بعضی موقع ها این شعر رو میخونه

صبحدم رفتم به اطراف چمنبلبلی با جفت خود گفت این سخن ما ز سرمای زمستان رسته ایم دل به امید گلستان بسته ایم هر دو بودند گرم اندر این سخن باشه ای آمد ربودش بر دهن در دهان باشه با سوز و گداز عمر کوته بین و امید دراز

https://www.cloob.com/u/jjonne/44223190

شخصی بود که نیمه های شب بر می خاست و در تاریکی و تنهایی ، به دعا و نیایش می پرداخت و با سوز و گداز خاصی « الله الله » میگفت ، مدتها او به چنان توفیقی دست یافته بود تا این که شیطان از حال و قال آن مرد خدا ، بسیار غمگین شد ، در کمین او قرار گرفت تا او را فریبد .سرانجام در قلب او القاء کرد که : « ای بینوا ! چرا اینقدر الله الله می کنی ؟ دعای تو به استجابت نمی رسد ، به این دلیل که مدتها خدا را صدا می زنی ، ولی خدا حتی یک بار به تو لبیک نگفته است !» همین ال
آنجا که حقیقت چهره‌ی لطف و خنده‌های خود می‌نمایاند و آنجا که حقیقت چهره‌ی قهر و خموشی. در هنگامه‌های تبدیل، در کوره‌های گداز، در راهروهای تطهیر.. چه بسیاران که بروند، چه اندکان که بمانند.
ضربان آبی حقیقت،ضربان سرخ حقیقت.
حلمی | کتاب لامکان
ساعت پنج بعد از ظهر و وسط درس خواندن دلم خواسته بود به سادات زنگ بزنم... هنوز الو? را نگفته بودم که با صدای بلند،از ته دل های های زد زیر گریه و گفت گلی اینجا جات خالیه مامان...من همیشه توی لحظه های حساس زندگیم خنده ام میگیره و این بار هم این طرف خط میخندیدم و سعی میکردم سادات را آروم کنم...بعد پیشنهاد کردم طی هفته ی آینده بیان دیدنم که دلتنگی سادات هم رفع بشه و شاید چند روزی نگهش دارم پیش خودم...بابت اینکه من اینطور با سوز و گداز دلتنگش نشده بودم عذ
نقطه ذوب آلیاژهای زود ذوب آنها را در کاربردهای متنوعی مفید و سودمند می سازد. نقطه ذوب آلومینیوم در حدود 1220 درجه فارنهایت می باشد. فولاد در دمایی در حدود 2600 تا 2800 درجه فارنهایت و دمای مورد نیاز برای ذوب نمودن تنگستن در حدود 6150 درجه فارنهایت می باشد و علاوه بر اینها نیاز است که کوره ما توانایی رسیدن به این دما ها را داشته باشد، بنابراین هنگامی که آلیاژی در آب جوش ذوب شود و یا در دمای اتاق مایع گردد این قضیه میتواند نوعی معجزه به نظر آید.
ادامه مط
سلام دوستان
 یه موضوع انشا دارم برای رفقای خفن و اهل قلم، با موضوعات کلاسیک‌طور:
- به یاد موندنی‌ترین کمکی که انجام دادین.- موردی که خودتون چیزی رو دوست داشتید، ولی به کسی بخشیدینش. - روایت داستانی که کسی به نیازمندی کمک کرده و شما در جریان بودین.- اگر جایی واسطۀ کمک شدین و به نتیجه رسیده. 
فقط اینکه متن خیلی بلند نباشه، لحنش ترجیحاً محاوره باشه و اگر دوست دارید عکسی براش در نظر بگیرید و بفرستید، یا تو وبلاگ خودتون بنویسید و لینک بذارید برام.
سلام دوستان
 یه موضوع انشا دارم برای رفقای خفن و اهل قلم، با موضوعات کلاسیک‌طور:
- به یاد موندنی‌ترین کمکی که انجام دادین.- موردی که خودتون چیزی رو دوست داشتید، ولی به کسی بخشیدینش. - روایت داستانی که کسی به نیازمندی کمک کرده و شما در جریان بودین.- اگر جایی واسطۀ کمک شدین و به نتیجه رسیده. 
فقط اینکه متن خیلی بلند نباشه (حدود 15 خط) ، لحنش ترجیحاً محاوره باشه و اگر دوست دارید عکسی براش در نظر بگیرید و بفرستید، یا تو وبلاگ خودتون بنویسید و لینک ب
بالا بلند عشوه گر نقش باز من 
کوتاه کرد قصه زهد دراز من دیدی دلا که آخر پیری و زهد و علمبا من چه کرد دیده ی معشوقه باز من
می ترسم از خرابی ایمان که می برد 
محراب ابروی تو حضور نماز من 
 مست است یار و یاد حریفان نمی کند
ذکرش به خیر ساقی مسکین نواز من 
یارب کی آن صبا بوزد کز نسیم آن 
گردد شمامه کرمش کار ساز من 
بر خود چو شمع خنده کنان گریه می کنم 
تا با تو سنگدل چه کند سوز و ساز من
حافظ رحمه الله

محسن چاوشی حلالم کن
دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام حلالم کن
Mohsen Chavoshi - Halalam Kon
میکس : محسن چاوشی ؛ گیتار الکتریک : عادل روح نواز
+ متن ترانه حلالم کن از محسن چاوشی
دارم میرم از این خونه / که رویاهاش پریشونه
از این کوچه که دلتنگه / از این شهری که دل خونه

ادامه مطلب
دل ما چو چنگ #زهره که گسسته تار بادا
به گداز ماه منگر به گسستگی زهره
تو حلاوت غمش بین که یکش هزار بادا
حضرت مولانا
هم اکنون شاهد همنشینی (مقارنه / همیستانی) هلال شب سوم ماه مبارک رمضان ۱۴۴۱ و سیاره درخشان ناهید (زهره) با جدایی زاویه‌ای ۶.۳ درجه در افق غربی آسمان هستیم.
با کمی دقت می‌توانید نور #زمین_تاب را‌ نیز گرداگرد ماه مشاهده کنید. زمین تاب در حقیقت نور خورشید است که از زمین بازتاب شده، به ماه رسیده و سپس توسط ماه انعکاس می‌یابد.
عکس: سجاد ص
به چشمان خشکم نگاه نکن!
اینها،
اشکشان را
به ابرها سپرده‌اند؛
بغض آسمان
قبل باران را دیده‌ای؟!
دیده‌ای چگونه جار میزند
عاشق است؟!
آن،
بغض من است!
یا که برگ خزان را،
هنگامی که میشکند،
در زیر پایت؟!
و گریه‌اش
که برایت گوش نواز است،
آن،
ناله‌های من است!
شب چه بیرحمانه
در بی‌همدمی عاشقان،
همدمشان است!
ای‌کاش که شب را نمیشناختم!
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
ای بی نیاز، وصف مرا جز نیاز نیستجز رحمتت، گناه مرا چاره ساز نیست آلوده آمدم... چه کسی گفته یا کریمبابِ انابه رو به گنهکار باز نیست؟! ناشُکر بوده ام همه ی عمر، عفو کندیگر زبان من به جهالت دراز نیست می خواستی که بنده و هم صحبتت شومشرمنده ام اگر که نمازم، نماز نیست آرامشی که در نجف و خاک حیدر استدر خاک هیچ ناحیه حتی حجاز نیستبر سر درِ دلم که پر از مهر حیدر استغیر از لوای فاطمه در اهتزاز نیست وقتی که نان س
بارندگی اخیر در روستای محمدزینا نماها و جاذبه های چشم نواز زیبایی را ایجاد نموده است. تصاویری که در ادامه می بینیم چندنما از هوای بعد از باران چند روز گذشته در محمدزینا است که محمدزینا آنلاین آن ها را به تصویر کشیده است.
ادامه مطلب
انتشار مقاله جدید با عنوان
«دارالعباده یزد و شاعرانش، در جُنگی تازه یاب و چَشم نواز»
در صفحه نخست «پایگاه خبری نسخ خطی»

لینک در سایت:
«دارالعبادهِ یزد» و شاعرانش، در جُنگی تازه یاب و چشم نواز
لینک دانلود مقاله:
manuscripts.ir/fa/majaleh/download/513_cf6b7608b9461c910f64d9d9dc7da39c
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.
دیدن عکس
طاووس یمانی می‌گوید: وقتی وارد مسجد شدم، دیدم امام سجاد علیه السلام در آنجا
مشغول عبادت است، عرض کردم: شما را در حالتی دیدم که زیاد سوز و گداز داشتید و حال
آن که سه مایه امیدواری برایتان وجود دارد: اول آن که فرزند رسول خدایی، دوم: مشمول
شفاعت جدت هستی، سوم: رحمت پروردگار شامل حالتان خواهد شد.امام فرمود: فرزند
فرستاده خدا بودن برایم امنیت به وجود نمی‌آورد. زیرا خداوند در قرآن می‌فرماید:
«فلا انساب بینهم یومئذ و لا یتساءلون» [۷]؛ ( روز قیامت

750 متر باغ ویلای لوکس و چشم نواز در ملارد
120 متر ویلای لوکس نوساز با 2 اتاق خواب شیک
40 متر سرایداری مجزا در محوطه باغ
دارای انشعابات قانونی آب ، برق ، گاز به صورت کامل
استخر روباز کاشی کاری شده به صورت 4 فصل با تاسیسات کامل 
محوطه سازی بسیاری چشم نواز و رویایی با نورپردازی مهندسی ده در شب 
دارای آلاچیق سنگی بسیار زیبا و باربیکیو برای تعطیلات آخر هفته و خانوادگی
باغچه کاری شده با گل آرایی و درختکاری تزیینی در محوطه باغ 
دارای نما و دیوار و کف
راستش را بخواهید من هرگونه تغییر در آسمان را به خودم می‌گیرم و خیال می‌کنم که آسمان می‌خواهد با این کارها با من صحبت کند! مثلا تابش نور آفتاب که در حال طلوع است و پوستم را نوازش می‌کند یا سرخی چشم‌نواز غروبش؛ انگار می‌خواهد از من دلبری کند و دنبال نگاه عاشقانه‌ی من است. برایم می‌رقصد و من هم لبخند می‌زنم و تماشایش می‌کنم...
تاریخ عکس: دی نود و هفت.
یا فارس الحجاز(عج)! تو ادرکنی از کرم ورنه هزار تیغ جفا می برد سرم   با صد نیاز سوی تو گردانده ام چنان چشمان چون حوالی شرجیّ بندرم   صد مرغ آه از قفس سینه ام پرید در حسرت لقایت ای امّید آخرم!   خورشید مغربم! همه داغم، ولیک خلق خاموش و سرد بیندم از روی ظاهرم   «پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم شمعم که جان گدازم و دودی نیاورم»*   دست از تو برندارم و هر دم بدون تو می سوزم از فراقت و صبر است یاورم   امّا چنین که دوری تو طاقتم ربود انگار یار خسته شده، رف
هجران رفیق بخت زبون کسی مباد
خصمی چنین دلیر به خون کسی مباد
یارب حریف گرم کنی همچو آرزو
گرم اختلاط داغ درون کسی مباد
این شعله‌های ظاهر و باطن گداز هجر
پیراهن درون و برون کسی مباد
آن گریه‌های شوق که غلتید کوه از و
سیل بنای صبر و سکون کسی مباد
سد بند شوق پاره کند زور آرزو
یارب که بخت شور و جنون کسی مباد
نعلم به نام جملهٔ اجزا در آتش است
جادوی او به فکر فسون کسی مباد
وحشی هزار بادیه دورم ز کعبه کرد
این بخت بد که راهنمون کسی مباد
وحشی
به چشمان خشکم نگاه نکن!
اینها،
اشکشان را
به ابرها سپرده‌اند؛
بغض آسمان
قبل باران را دیده‌ای؟!
دیده‌ای چگونه جار میزند
عاشق است؟!
آن،
بغض من است!
یا که برگ خزان را،
هنگامی که میشکند،
در زیر پایت؟!
و گریه‌اش
که برایت گوش نواز است،
آن،
ناله‌های من است!
شب چه بیرحمانه
در بی‌همدمی عاشقان،
همدمشان است!
ای‌کاش که شب را نمیشناختم!
شاعر: سینا جوادی
عکس از Ehud Neuhaus
تا امام ... 

وقتی قرار باشد که چشمی به گنبد بیفتد، پیغامی به شخص امام برسد 
یا زائری، موجودیت خود را پشت ضریح، «عارِفاً بحَقّکَ» بازیابی نماید،
مجوزی عاشقانه نیاز است که پیمودن دو هزار کیلومتر تا امام را به پای دل بدهد.

تا امام، راهی است به وسعت بیکران دلتنگی.
تا دلتنگی، آهی است برآمده از سوز و گداز ممتد عشق.
و تا عشق، نگاهی است بی‌واسطه از آخرین لایه‌های محزون دل.

-----------------------------------
* عشق نوشت: کجا رسد به تو مکتوب گریه‌آلودم؟ / که باد
به تو که فکر می کنم
انگار در درونم هزاران پرنده مهاجر شروع به پرواز می کنند کرمِ شب تابی بی تاب می شوم و شروع می کنم در روز تابیدن
سقف اتاقم انگار بلند تر می شود و انگار که آسمان شده و هزار غروب در من به یک باره طلوع می کند
به تو که فکر می کنم دخترکی در من گویی ایستاده و قطعه ای گوش نواز از موسیقی صدایت را با پیانو می نوازد صدایم کرده ای نه؟
صدایم کرده ای...
معماری ویلای جنگلی گرین واتر آمریکا:

معماری دیدنی و چشم نواز ویلای جنگلی در گرین واتر آمریکا به عنوان معماری خاص و سبکی متفاوت از زمان ساخت آن همواره مورد توجه علاقه مندان به معماری و بخصوص عاشقان زندگی در محیط آرامش بخش طبیعت قرار گرفته است.این خانه در میان درختانی زیبا و در کنار روخانه ای نسبتا آرام ساخته شده و برای مالک آن مکانی بسیار روانتیک برای زمان استراحت ناشی از خستگی کاری آخر هفته خواهد بود.
معماری دیدنی و چشم نواز ویلای جنگلی در
یک شب به میخانه نرفتم. با فلانی به هم زدم و نرفتم. با رفیق شفیقم می نخوردم...
حالا با چشمان ضعیفم از دریچه‌ی کوچک  در میخانه، مستان را نگاه می‌کنم. پیاله پیاله می‌نوشند و می‌رقصند و می‌گریند و می‌خوانند و می‌خندند و از مستی یکی‌یکی هلاک می‌شوند. اولی که پرپر می‌شود دیگری با ولع لنگ‌لنگان خودش را و دهانش را به سر خُم لبریز از می نزدیک می‌کند.و چنان سَر می‌کشد که گویی طاقت دیدن افتادن قطره‌ای از آن بر کاشی‌های‌ فیروزه‌ایِ کف میخانه

آمادگی ماساژ

برای انجام ماساژ محیط کار مهم است.
محیط باید آرامش بخش و مهمان نواز و باشد وانرژی به افراد بدهدطوریکه احساس سبکی داشته باشند.
آمادگی اتاق به تمرکز ذهنی شخص ماساژ گیرنده بیشتر از خود ماساژ کمک میکند.
مدافع ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه گروژنی در هفته پایانی لیگ روسیه نمره خوب گرفت.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال احمد گروژنی روز گذشته به  همراه میلاد محمدی در هفته سی ام (هفته آخر) لیگ روسیه به مصاف  روستوف رفت و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

سایت چمپیونات روسیه در ارزیابی فنی از این دیدار به محمدی نمره خوب 6 و نیم را داد.

انتهای پیام

چرخابی:در تهران حواشی بدی دیدیم اما مهمان‌نواز هست
❌ ترور رئیس‌جمهور آمریکا؛ 
 پنج روز عزای عمومی اعلام شد!

: در ساعت 10:30 دیشب  به وقت تهران با شلیک سه گلوله، رئیس‎جمهور آمریکا، به قتل رسید.

شب گذشته به مجرد وصول خبر سوء قصد به جان کندی، بلافاصله جریان به عرض شاهنشاه رسید و نیم ساعت بعد که مقارن با نیمه‌شب بود، نیز مجددا خبر تأسف‌انگیز درگذشت پریزیدنت کندی را به عرض شاهنشاه رساندند. شاهنشاه در حالی که به‌شدت از این حادثه تأسف‌انگیز متأثر بودند، بی‌درنگ دستور فرمودند که به این مناسب
دندان درد، درد دارد!
من شکر خدا و به لطف خدا مهربان و مهمان نواز شدم
تغییر کردم کاملا حس میکنم
این فقط لطف خداست

یه برنامه حدیث نصب کردم دوسش دارم امید که بهشون عمل کنم اسمش هست نور

با بچه ها کار نمدی انجام دادیم اون جغده کار خانوم ابریشمیه آدم فضایی هم بامدادی امیرعباسه اون عروسک سبز کار آقا امیر
حسین هم یه ماشین نمدی دوخت 
الان همشون دوخت دندان موشی رو یاد گرفتن
علاوه بر اون به جای انجام دادن بازی های بیهوده  و تکریم شانس، تلاش کردن و سا
ای بی نیاز، وصف مرا جز نیاز نیست
جز رحمتت، گناه مرا چاره ساز نیست
آلوده آمدم... چه کسی گفته یا غفور
بابِ انابه رو به گنهکار باز نیست؟!
ناشُکر بوده ام همه ی عمر، عفو کن
دیگر زبان من به جهالت دراز نیست
می خواستی صدای مرا بشنوی، رفیق
شرمنده ام اگر که نمازم، نماز نیست
بر سر درِ دلم که پر از مهر حیدر است
غیر از لوای فاطمه در اهتزاز نیست
تا روز حشر، مادر ما اُم فاطمه است
ما را به مادریِ فلانی نیاز نیست
مثل خدیجه بانوی پر خیر و برکتی
در دهر نیست، صحبتِ خا
آموزش طراحی کارت ویزیت پشت و رو طراحی بعدی از طریق Dribbble
اگر به دنبال یک طراحی خاص و خاص هستید ، این کارت ویزیت با نقش برجسته و سنگین کاری شده از نوع کارت ویزیت فویل طلا یک نوع است. ترکیب طلا بر روی یک پس زمینه سیاه و سفید با عناصری که در حالت تسکین قرار دارند ، جلوه ای ماندگار ایجاد می کند.
11 گل و رنگارنگطراحی کارت ویزیت رنگارنگ گلاز طریق Dribbble
بیشتر کارتهای ویزیت موفق عناصری را شامل می شوند که محصول یا خدمات متمایز آن را به بیننده یادآوری می کن
چقد قصه گفتم که دریا نخوابه
چقد گریه کردم نفهمم سرابه

از روزهای سخت
دلت می خواهد تا سه هفته دیگر فقط بخوابی اما با آلارم سمج برادر جان از رختخواب کنده می شوی...
فضای دلت طوری است که باید تا شب بچپی (از مصدر چپیدن!) توی اتاقت و بدون این که پرده ها را کنار بزنی دراز بکشی و به سقف زل بزنی ولی مجبوری تا شب به شستن و پاک کردن و سابیدن و یخ حوض شکستن و... مشغول باشی...
برای فرار از سکوت دلگیر خانه و دلتنگیهایت و برای این که صدای حرف زدن انسانی در خانه باشد
ایران را می شود در اصفهان خلاصه کرد، تاریخ
غنی، هنر چشم نواز، خونگرمی ایرانیان و... به علاوه ی گردشگری توانمند ایران، همگی
در جای جای شهر به وضوح قابل مشاهده هستند. و جالب آن که اقامت شما در هتل های
اصفهان نیز تمام پیام های ذکر شده را به شما انتقال می دهند و همین رمز رضایت
میهمانان هتل های این شهر است.
چقد قصه گفتم که دریا نخوابه
چقد گریه کردم نفهمم سرابه

از روزهای سخت
دلت می خواهد تا سه هفته دیگر فقط بخوابی اما با آلارم سمج برادر جان از رختخواب کنده می شوی...
فضای دلت طوری است که باید تا شب بچپی (از مصدر چپیدن!) توی اتاقت و بدون این که پرده ها را کنار بزنی دراز بکشی و به سقف زل بزنی ولی مجبوری تا شب به شستن و پاک کردن و سابیدن و یخ حوض شکستن و... مشغول باشی...
برای فرار از سکوت دلگیر خانه و دلتنگیهایت و برای این که صدای حرف زدن انسانی در خانه باشد

۱۷ نفر مهمان نوروزی این روزهایم کم بود که به لطف مسئولین امر ، و تلاش های بی شمار عروس و خواهر گرامیش و خواهر خودم 
۸  نفر دیگه امروز و امشب و تا پایان تعطیلات هفته قراره مهمان خانه ی ما باشند و دریغ از یک کمک از طرف میزبانان (عروس و خواهران)  :|
وسایل پذیرایی آماده ، لوازم و وسایل خواب آماده تر ، و مسئول پذیرایی هم که بنده باشم در حال آماده باش !
خودشون دعوت کردند و گفتند بیایند بعد برای اینکه خاطر ما مکدر نشود اجازه خشک و خالی در آخر از من و پدر
هتل 4 ستاره لابوتیک آنتالیا بر روی صخره های پایروتز بِی با منظره بی نظیر دریای مدیترانه وکوه های تاروس واقع شده‌است و یکی از رومانتیک ترین هتل های آنتالیاست . این هتل با چشم انداز ایدیده نواز دارنده حدود 60 اتاق با همگی تجهیزات رفاهی و بهداشتی است .

ادامه مطلب
از جمله شهرهای زیبای ایران که زبانزد عام و خاص
است یزد می باشد. این شهرت و محبوبت نشات گرفته از زیبایی شهر و کهن بودن آن و
همچنین کیفیت اقامت در هتل های یزد است. تجهیزات مدرن و به روز هتل ها در کنار
بافت سنتی یزد سبب ایجاد حسی خوب می شود که مسافران چند روزی در بافتی کهن و چشم
نواز ولی با  همان امکانات مدرن زندگی
خودشان، به سر می برند و این یعنی بدون کمی یا کاستی با فرهنگ کهن ایرانی خو می
گیرند.
استفاده از سنگ فیروزه از زمان‌های قدیم توسط بزرگان دین توصیه شده است. سنگ فیروزه خواص فراوانی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها خاصیت آرامش بخش بودن را می توان نام برد. در ادامه تصاویری از زیورآلات ساخته شده با سنگ فیروزه و هنر فیروزه کوبی آورده شده است.
ادامه مطلب
صندلی کنفرانسی 7110
طراحی مدرن و چشم نواز
طراحی شده بر مبنای اصول صندلی ارگونومی
قابل ارائه با رویه چرمی و پارچه ای
نشیمن و پشتی یک تکه ساخته شده از فولاد با رویه کروم به منظور افزایش زیبایی و عمر محصول
پایه ثابت تولید شده از لوله قطر 25 با ضخامت 2 میلی متر و تقویت داخل قسمت های خم شده با لوله 20 قطر 2 میل داخل لوله 25، جهت استحکام و جلوگیری از خم شدن پایه ها با آبکاری کروم
 استفاده از ضربه گیر پلاستیکی زیر پایه های ثابت جهت جلوگیری از سر خوردن، صدا
صنایع دستی مختلفی وجود دارند که در ساخت آنها از سنگ های معدنی زیبا مانند سنگ فیروزه استفاده می شود. زیورآلات و ساخته های تزیینی نیز رشته دیگری هستند که در آنها سنگ های معدنی به کار برده می شوند. سنگ فیروزه یکی از سنگ های زنده دنیا است که حتی پس از استخراج از معادن تغییر رنگ می دهد. به همین دلیل این سنگ آبی رنگ چشم نواز نیازمند مراقبت و نگهداری بسیاری می باشد تا رنگ اصلی و طبیعی خود را حفظ کند.
صنایع دستی فیروزه کوبی مهمترین شاخه هنری است که در آ
..::هوالرفیق::..
فَبَشّر عِبادِ الَّذینَ یَستَمِعونَ القَولَ فَیَتَّبِعونَ اَحسَنَه
هر وقت کمی از مطالعه فاصله می‌گیرم و احساس می‌کنم برای شروعی دوباره به مطالعه به یک موتور محرک خوب نیاز دارم، سراغ «من و کتاب» می‌آیم. می‌دانیم یک کتاب خوب باید چند ویژگی داشته باشد. ساختار هر فصل مشخص و بخش بندی‌خوبی در آن انجام شده باشد. شکل ظاهری کتاب، رنگ‌ها و فونت انتخاب شده چشم نواز باشد و حال خوبی را هنگام مطالعه القا کند.  اما شاید مهم‌ترین ویژگ

دو فرشته مسافر، برای گذراندن شب، در خانه یک خانواده ثروتمند فرود آمدند.
این خانواده رفتار نامناسبی داشتند و دو فرشته را به مهمانخانه مجللشان راه ندادند، بلکه زیرزمین سرد خانه را در اختیار آنها گذاشتند.فرشته پیر در دیوار زیر زمین شکافی دید و آن را تعمیر کرد. وقتی که فرشته جوان از او پرسید چرا چنین کاری کرده، او پاسخ داد:" همه امور بدان گونه که می نمایند نیستند."شب بعد، این دو فرشته به منزل یک خانواده فقیر ولی بسیار مهمان نواز رفتند. بعد از خ
مهر کوروش
جام جمشید
تیر آرش
خون سهراب
رخش رستم
عشق بابک
بزرگترین جشن ایرانیان و یادگار جمشید بزرگ را به شما شادباش عرض میکنیم
«بهار دل‌کش رسید و دل به جا نباشد»
با صدای روح نواز استاد شجریان
تقدیم شما خوبان♥️
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
✦ @Parsa_Night_narrator ✦
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۲:۲۱]
مشاهده م
فرش دستباف کلاسیک آهو  با طرح سوزنی 
فرش دستباف آهو با طرح سوزنی خود بسیار چشم نواز است. هم اکنون این نوع طرح در کشورهایی مانند تاجیکستان, قزاقستان, ازبکستان به صورت فرش دستباف بافته میشوند اما نکته قابل تامل این است که گفته میشود این نوع طرح ها از سوزن دوزی های قدیم که بر روی انواع لباس ها و پارچه های مختلف در ایران صورت میگرفته است الهام گرفته شده است. این طرح با رنگ های گرم و شاد خود منزل شما را بسیار تغییر میدهد و البته میتوان گفت به دلیل ط
اگر خداوند در این دنیای فانی خیری نهفته باشد بلاشک مبدأ و منشأ و انجام آن فاطمه(س) است. فاطمه(س) حلقه وصل زمین و آسمان است. فاطمه(س) علت حُسن عاقبت ، سرّ مکتوم خلقت و محبوبه رب العالمین است. فاطمه(س) لطافت عطر بهشتی و رایحه روح نواز مهربانی است که در آسمانِ سختِ زمین و در هوای نفس گیرِ آدمیان پیچیده و حیات می دهد. فاطمه(س) دُرّ یگانه هستی بود وقتی که حضرت حق اراده فرمود تا از سفیر عشق و عدالت با همه آن همسران بی هم سر فرزندی جز فاطمه(س) و نسلی جز نسل
صندلی کنفرانسی 7160
طراحی مدرن و چشم نواز
طراحی شده بر مبنای اصول صندلی ارگونومی
 رویه توری (مش) برای جلوگیری از تعریق بدن
نشیمن و پشتی یک تکه ساخته شده از فولاد با رویه کروم به منظور افزایش زیبایی و عمر محصول
پایه ثابت تولید شده از لوله قطر 25 با ضخامت 2 میلی متر و تقویت داخل قسمت های خم شده با لوله 20 قطر 2 میل داخل لوله 25، جهت استحکام و جلوگیری از خم شدن پایه ها با آبکاری کروم
استفاده از ضربه گیر پلاستیکی زیر پایه های ثابت جهت جلوگیری از سر خوردن

عاشقانه ای آرام و کلاسیک...این داستان خیلی لطیف و ملیحهیه ظرافت خاصی دارهبه اندازه ی لطافت و ظرافت دونه های سفید مراورید اصل...قلم نرم و روح نواز نویسنده ش زمان رو ازتون میگیره؛ طوری که نمیشه کتاب رو رها کرد! :)داستان در هلند و بر اساس تابلویی به همین اسم که وارمر نقاش هلندی کشیده روایت میشه؛ که در واقع میشه گفت بخشی از سرنوشت وارمره!──── ♡ ────نام کتاب: دختری با گوشواره مروارید✒نام نویسنده: تریسی شوالیهنام مترجم: طاهره صدیقیاننام انتش
هتل سی و سه پل مشهد یکی از هتل های سه ستاره کیفیت بالای مشهد می باشد که از هتل های نوساز مشهد می باشد که در سال 1397 تاسیس شده است و داری به روزترین و بهترین امکانات هتلی می باشد و در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل سی و سه پل مشهد را می توان از جمله هتل مشهد نزدیک به حرم به شمار آورد. این هتل سه ستاره در 6 طبقه دارای 52 واحد اقامتی با واحد های شامل اتاق دو تخته , اتاق سه تخته ,
نکاتی در خصوص طراحی و چاپ سربرگمرحله اول برای چاپ سربرگ طراحی آن می باشد،  طراحی کارت ویزیت طرح سربرگ می بایست دارای یک لوگو و یا آرم، محلی جهت نوشتن تاریخ، شماره و پیوست و همچنین طرح پس زمینه بی آلایش و چشم نواز باشد و مهمتر از کلیه محل تالیف آن به جور ای باشد که متن ها بسیار سهل و آسان قابل مشاهده باشند .طراحیکارت ویزیت طراحان فن ای جهت سربرگ هایی که نیاز میباشد در تیراژ بالا چاپ شود سعی می کنند که طرح خویش را تک رنگ و یا دو رنگ طراحی کنند تا د
روستای  گرداک کوشه
روستایی کوچک و زیبا در حاشیه غربی  رودخانه مهران با مردمانی خون گرم و مهمان نواز!
در این روستا تقریبا 20 خانوار سکونت دارند .
شغل و پیشه اکثر اهالی روستای دامداری و کشاورزی است .ناگفته نماند بیشتر جوانان روستا از تحصیلات بالایی برخوردارند. و برای کسب وکار و رزق حلال به  شهر کوچ کرده اند.' 
هادی از قدیمی ترین دوستان بلاگستان است. هر چند که دیگر وب نویسی نمیکند ولی اگر دست به قلم شود غوغا می کند. مهندس است و اهل کرمان‌. قاری قرآن است و معلم قرآن. از آن دست دوستانی که با هر بار مصاحبت با او کلی مطلب یاد میگیری و به قول خودشان مستفیض میشوی
بسیار مهربان است و شوخ طبع. خونگرم و مهمان نواز. فروتن و متواضع. اینها را گفتم که بگویم هادی به جرگه ی متاهلین پیوست و بسیار برایش خوشحالم و از صمیم قلب برایش عاقبت بخیری آرزومندم. عروس خانم را دیده ا
پیشکش به کنگره سردار شهید محمدعلی قجری

پیچیده عطر بوی تو در گلعذار عشقای سرفراز معرکه در کارزار عشق

ای شمع پُر گداز به بازار عاشقیپروانه ی فتاده به پای شرار عشق!

بیدار خط شکن به مصاف ستمگرانمانده به عهد خود همه جا استوار عشق!

تا اوج قلّه های یقین پَر گشوده ایسیمرغ قاف قافله در شاهکار عشق

ای زنده ی همیشه تاریخ ای شهیدای لاله تپیده به خون در دیار عشق

ای پاسدار مرتبتِ عشق و راستیای نخل پُر ثمر که شدی سایه سار عشق!

فرمان حمله تا زِ جلودار می رس
قال رسول الله صل الله علیه و آله و سلم: «ما نالت قریش منی شیئا اکرهه حتی مات ابوطالب»حامی مصطفی ابوطالبشیر مردِ وفا ابوطالبای کفیل و پناه و تکیه گهِ...خاتم الانبیا ابوطالبسال ها پای دین پیغمبرخورده ای طعنه ها ابوطالبساقی زائران بیت اللهدر صفا و منا ابوطالباز ازل روح محکمت بودهاز پلیدی جدا ابوطالبای تجلی "عُروة الوثقی...لَا انفِصامَ لَها" ابوطالبهر که شک کرد در مقاماتتهست از اشقیا ابوطالبنظری کن کریم بنده نوازبه من بی نوا ابوطالبتا قیامت نم

متن آهنگ :
مردم شهر مهمان نواز من ، در تلاشند در ساحل کویر (2)
جوشد از مهربانی و مهرشان ، چشمه سار صفا از دل کویر
این دیار مهربانی من است ، سرزمین خوب من بردسکن است
سینه از نور حق مالامال ، مهر خورشیدی اش تابنده
با سرافرازیه میهن و وطن ، جاودان شهر من سرزنده
مقدم پاک امام هشتم است ، دشت در دشت دل انگیزش صفاست
نقش آثار کهن بر دامنش ، شهر من مهد شهیدان خداست (2)
مانده در ذهن تاریخ خطه ام ، فیروزآبادم و کشمر کهن
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگی

متن آهنگ :

مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگ
انگار آب سرد بر سرم ریخته باشند و همان طور که آب از سر و مویم می چکد نگاهم، مژه هایم، گوشه های لبهایم یخ زده باشد. انگار دست هایم ناغافل از بازو جدا شده باشند و افتاده باشند کف آسفالت ترک خورده‌ی جلوی بیمارستان آتیه.
انگار همه چیز دور و برم از حرکت ایستاده باشد ... ماشین ها، آدم ها، صداها.
لحظه ی ناخوبی بود آن وقت که لب های عزیز تو شروع به گفتن کرد. 

تا صبح راه رفتم، تا صبح مسخرگی دنیا را فحش دادم
و امروز صبح هنوز زنده ام و هنوز مجبورم روی پاهایم
پیشکش به کنگره سردار محمدعلی قجری نراقی اولین شهید استان مرکزی

پیچیده عطر بوی تو در گلعذار عشقای سرفراز معرکه در کارزار عشق

ای شمع پُر گداز به بازار عاشقیپروانه ی فتاده به پای شرار عشق!

بیدار خط شکن به مصاف ستمگرانمانده به عهد خود همه جا استوار عشق!

تا اوج قلّه های یقین پَر گشوده ایسیمرغ قاف قافله در شاهکار عشق

ای زنده ی همیشه تاریخ ای شهیدای لاله تپیده به خون در دیار عشق

ای پاسدار مرتبتِ عشق و راستیای نخل پُر ثمر که شدی سایه سار عش
تراکت ها ابزارهای تبلیغاتی بی نظیری هستند؛ تراکت ها علاوه بر این که مشتری های جدیدی را جذب کسب و عمل شما می کنند، مشتری های فعلی شما را نیز از پایانی تولید ها شما آگاه می سازند . تراکت ها این امکان را برای شما فرهم می نمایند که روی دیوارها، پنجره ها و تابلوهای اعلانات، تولیدها و خدمات خویش را معرفی کنید .  طراحی کارت ویزیت
تراکت های تمام رنگی با رنگ های دیده نواز، روش مناسبی برای با خبر کردن مشتری ها از فروش های فوق العاده، ساخت هر دسته تغییر د
خواب دیدم یڪ گردنبند و پلاڪ طلا چشم نواز و بزرگی بهم هدیه دادن .
ڪه تو بیداری هم ندیده بودم.
تعبیرش و پرسیدم
از یک نو رسیده
از تولد یک پسر خلف خبر مےداد.
خوابم تعبیر شد.
دومین فرزندم و اولین پسرم بدنیا اومد.
باباش آقامهدے گفت:  هرکی اسم پسرش و حسین بزاره هروقت صداش ڪنه انگار حضرت زهرا پسرش و صدا میڪنه . دوست دارم اسم پسرم همنام پسر دختر پیغبر باشه رهرو ارباب باشه.
ادامه مطلب
متن آهنگ :
مهری بر زبان دوست دارمت ، ای سرای زندگی ا
تحلیل فیلم "رقص در غبار" به کارگردانیِ "اصغر فرهادی"___حرفِ مردم!"ریحانه" و "نظر" پاسوز مهری که به خانواده هایشان دارند می شوند. ریحانه مادری روسپی دارد، که نام اش بر سر زبان ها است و همین سدّی شده بر ازدواج اش با نظر. این دو جمله یعنی تمامِ فیلم، داستانی نه چندان کلیشه ای ولی موجود در هر جامعه ای. این فیلم، اولین فیلم بلند اصغر فرهادی است.___فیلم، سه فیلمنامه نویس دارد که یکی از آن ها خودِ فرهادی است. این که فیلمنامه نویس ها متنوع هستند، سندی است بر
یکی از لذت های سفر که می توان گفت تقریبا هیچ کس از آن صرف نظر نمی کند خرید
سوغات است. حال اگر صحبت از اصفهان باشد که شهری هنر پرور است و دارای صنایع دستی چشم
نواز و خوراکی های لذیذ است، این قاعده حتمی خواهد بود. اما خرید وقت زیادی می برد
و ما نمی خواهیم در سفر قسمت عظیمی از وقتمان را صرف خرید کنیم و یا خستگی باعث
شود از خرید چشم پوشی کنیم یا آنچه که می خواهیم پیدا نکنیم. حال خبر خوش آن است
که هتل های اصفهان در محیطی مناسب همه ی این سوغات ها را به شم
آمد به میان به جان آتشافروخته شد روان آتش یک جلوه ز دلبری چو بنمودمن بودم و امتحان آتش هنگامه‌ی وصل چون بر آمدنابود شدم به سان آتش زان چشم سیاه شعله‌افکندل سوخته شد به خوان آتش
در روح چو خرقه باز کردمآن خرقه شد آسمان آتش ای چنگ‌نواز خامه‌افروزمهمان کن‌ام آن لسان آتش رویای تو پخته شد سحرگاهمن ماندم و آن نشان آتش گفتم چه سزای عاشقی بوداین قصّه‌ی دلسِتان آتش؟ گفتا سر عاشقان ندیدیآویخته از دهان آتش؟ خاموش شو و زبان مرنجانتا ره بردت عنان
روستای  گرداک کوشه
روستایی کوچک و زیبا در حاشیه غربی  رودخانه مهران با مردمانی خون گرم و مهمان نواز!
در این روستا تقریبا 20 خانوار سکونت دارند .
شغل و پیشه اکثر اهالی روستای دامداری و کشاورزی است .ناگفته نماند بیشتر جوانان روستا از تحصیلات بالایی برخوردارند. و برای کسب وکار و رزق حلال به  شهر کوچ کرده اند.' 
 قبرس جزیره ای چشم نواز است که در شمال ترکیه و شرق دریای مدیترانه قرار دارد. این جزیره کوچک تاریخچه ی باشکوهی دارد . برای مسافرانی که علاوه  بر علاقه مندی به  ماسه و خورشید ، می خواهند با تاریخ و فرهنگ اشنا شوند قبرس دارای مکان های باستان شناسی ، کلیساهای خوب ، صومعه ها و موزه ها است. همچنین با وجود غنی بودن این جزیره  از گیاهان و جانوران بی نظیر ، یک مکان شگفت انگیز برای پیاده روی است. مهمتر از همه ، آنقدر کوچک است که می توانید به راحتی در یک شه
صندلی کارمندی مدل 7230
طراحی زیبا و چشم نواز
طراحی شده بر مبنای اصول صندلی ارگونومی با بهره گیری از ابر استفاده شده در پشتی و نشیمن
قابل ارائه با رویه چرمی و پارچه ای
بهره گیری از مکانیزم دو حالته (تیلت) با قابلیت حرکت پشتی و نشیمن و قفل شدن در 2 حالت
بهره گیری از برزنت مخصوص و منعطف با بدن تعبیه شده بین لایه های رویه برای حفظ عمر رویه صندلی
پایه پنج پر فولادی

یه روزایی دلم اگه خواننده بود صداش عین صدای بنان میشد اونجا که با اوج غم تو صداش میگه:
آه، ای الهه ی ناز با غم من بساز...
کین غم جان گداز برود ز برم...
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت

+شبیه متن یه ج
قلم سیماب ،از زیبا ترین فونتهای مجموعه ی آرشید با تناسبات چشم نواز و فرمی ملایم و مناسب برای عناوین و نامهای تجاریبه صورت ذاتی از زیبا ترین آرایه های تزئینی برخوردار است ، که ترکیبات کم نظیری را در واژه های نوشتاری رقم خواهد زد. 
فر وش آنلاین هم اکنون در سایت tarh.inاین فونت زیبا را فقط با قیمت 30 هزار تومان خریداری فرمایید .

دوباره
وقت تمناست لیله القدر است
شب ضیافت مولاست لیله القدر است
دوباره دیده چو دریاست لیله القدر است
«بساط عشق مهیاست  لیلة القدر است
نوای ادعیه بر پاست لیلة القدر است»

خداست
در پی آن که به ما ثواب دهد
به مردمان جهان حق انتخاب دهد
به شام تیره ی ما قدری آفتاب دهد
«پی بهانه ی آن که به ما جواب دهد
به استجابت درخواست، لیلة القدر است»

شبی
که تا به سحر ابر دیده بارانی است
شبی که حال و هوایش، هوای قرانی است
شبی که تا به سحر رحمت و فروانی است
«شبی که
عشق، بردگی نیست. از همسرمان توقع نداشته باشیم که اگر من را دوست دارد، در برابر هر خواسته من بگوید: چشم!این بردگی است. می‌خواهی برده‌داری کنی یا همسرداری؟ می‌خواهی در خانه‌ات کُلفَت داشته باشی یا خانم؟کُلفَت، همسر نیست!نوکر، هم همسر نیست!همسر خوب این نیست که هرچه تو بگویی، بگوید:چشم! همسر خوب آن است که دیدگاهش را محترمانه به شما بگوید، شما هم گوش کنید و باهم به توافق برسید.⛔️ برده‌داری نکنیم...➖برده‌داری ما را به هیچ‌جا نمی‌رساند.نه ک
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بے سر و پا میشوم
مست نگاه میشوم
ساز بزن جمله تو را 
سوز و گداز میشوم 
جان من و جهان تویے
دلبر بے نشان تویے 
خوش بنواز
هتل آرسان مشهد

یکی از هتل های یک ستاره و کیفیت بالای مشهد می باشد که در سال 1393
تاسیس شده است که دارای محیطی زیبا با امکانات بالا و قیمت مناسب میاشد که
در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است که با توجه به
فاصله کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آرسان مشهد را می توان از
جمله هتل مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.

این هتل تک ستاره دارای در 10 طبقه با 44 واحد اقامتی دارای واحد های
اتاق دو تخته , اتاق سه تخته , آپارتمان یک خ
به قول محمدامین چیتگران شاید بزرگترین لذت کشف هر شهری این است که دریابی شهر زنانه است یا مردانه.کشف من هرمز عروس خوشرنگ و خونگرم جنوبِ.این اسمیه که من روش گذاشتم.از وقتی دیدمش که لب و گونه هاشو سرخ رنگ کرده، یه لباس سفید از بلور های نمک تنشه و به گوش و گردنش زیورالات صدفی آویزون کرده. به نظرم خوش سلیقه ترین قسمتش،کفشای اکلیلیشِ که  وقتی کنار ساحل راه میره و دلبری میکنه و نور خورشید بهش میتابه،برق میزنه. همیشه با ساز و اهنگ از مهموناش استقبال
مبل راحتی جدید مدل چستر ارجینال
راحتی چستر ارجینال در عین زیبایی مبل ترکیبی هست که برگرفته از ژورنال های مدرن بوده است.
تعداد این مبل 7 نفره شامل 3نفره+ 2 نفره + 2 عدد تکنفره میباشد.
البته تعداد مبل بنا به سلیقه شما تغییر خواهد کرد.
جذابیت ظاهری مبل و نمای متفاوت تک نفره های مبل راحتی مدل چسترارجینال چشم نواز میباشد.
استفاده از چوب روسی و گردو  در ساخت کلاف مبل .
ابر های تشک کف مبل از نوع درجه 1 و ابر 35 کیلو و فوم سرد شرکت های معروف همچون بسپار فوم
قال رسول الله صل الله علیه و آله و سلم: «ما نالت قریش منی شیئا اکرهه حتی مات ابوطالب»حامی مصطفی ابوطالبشیر مردِ وفا ابوطالبای کفیل و پناه و تکیه گهِ...خاتم الانبیا ابوطالبسال ها پای دین پیغمبرخورده ای طعنه ها ابوطالبساقی زائران بیت اللهدر صفا و منا ابوطالباز ازل روح محکمت بودهاز پلیدی جدا ابوطالبای تجلی "عُروة الوثقی...لَا انفِصامَ لَها" ابوطالبهر که شک کرد در مقاماتتهست از اشقیا ابوطالبنظری کن، کریم بنده نوازبه من بی نوا ابوطالبتا قیامت ن
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت
5 وب سایت های طراحی محبوب شما باید بدانید
هدف از انواع مختلف طراحی وب است که بهترین استفاده را از فن آوری های موجود برای ایجاد وب سایت چشم نواز، خدمت به هدف از مفهوم خود را.
دو سبک مختلف طراحی وب در دسترس امروز طراحی وب سایت استاتیک و پویا است. امروز من به شما برخی از طرح های وب خلاقانه که امروزه محبوب هستند را باید بدانید. وقت آن است که هر عادت قدیمی را از بین ببرید و ز را امتحان کنید:
ادامه مطلب
قالب اسمارتاف در اصل همون قالب رنگارنگ 3 هست که به دست من ویرایش شده.
ویژگی ها : قالبی واکنش گرا ، ظاهری چشم نواز و حس راحتی
.
مشاهده دمو
.
برای دانلود قالب اسمارتاف اینجا کلیک کنید
.
در صورت مشاهده هرگونه باگ اطلاع رسانی کنید تا رفع شود

جزیره قشم یکی از بزرگترین جزایر ایران محسوب می شود. این جزیره در نزدیکی
تنگه هرمز قرار گرفته است و یکی از پرجمعیت ترین جزایر خلیج فارس است.
جزیره قشم در دوره ساسانیان به جزیره ابرکاوان مشهور بود.
دره ستارگان در پنج کیلومتری جنوب جزیره قشم و بعداز روستای “ برکه خلف ” قراردارد . تماشای این جاذبه ی دیده نواز و تماشایی را در تور قشم ارزان از دست ندهید و حتما محرمانه به دره ستارگان بزنید . دره ستاره ها تحت عنوان یک کدام از جاذبه های مرموز کشور‌ای
گلکسی A51 نسخه‌ای به‌روزشده از میان‌رده‌ی محبوب سامسونگ است و ویژگی‌هایی همچون دوربین بهبودیافته و نمایشگر کم‌حاشیه‌تر را به‌همراه اندروید ۱۰ برای کاربر به‌ارمغان می‌آورد.
عرضه به‌صورت پیش‌فرض با جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید، ارگونومی و وزن مناسب بدنه، نمایشگر AMOLED، عملکرد رضایت‌بخش دوربین و شارژدهی خوب از جمله‌ی مهم‌ترین ویژگی‌های گلکسی A51 به‌حساب می‌آید و در نقطه‌ی مقابل، بهره‌گیری از پردازنده‌ای نه‌چندان توانم
هتل آرسان مشهد یکی از هتل های یک ستاره و کیفیت بالای مشهد می باشد که در سال 1393 تاسیس شده است که دارای محیطی زیبا با امکانات بالا و قیمت مناسب میاشد که در نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است که با توجه به فاصله کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آرسان مشهد را می توان از جمله هتل مشهد نزدیک به حرم به شمار آورد. این هتل تک ستاره دارای در 10 طبقه با 44 واحد اقامتی دارای واحد های اتاق دو تخته , اتاق سه تخته , آپارتمان یک خوابه چهار تخت
140 متر / 3 اتاق / نوساز / طبقه 5

دارای: پارکینگ ، انباری ،آسانسور

**ولنجک لوکیشن اصیل نشین** ۱۴۰ متر پلان ژورنالی و تراس سراسریانتخابی هوشمندانهسونا،استخر،جکوزی،سالن gym۸۰۰ متر لابی شیک و‌با شکوه‎چشم انداز ابدی شهر و کوهستانروف گاردن چشم نوازسازه ای مملو از برندهای مطرح اروپا
به نام خدای غریب نواز
امروز قلبم را دل پراز زخمم را با یادتان با زیارتتان آرام کردید
ای شاهزاده رم که شاهزادگی سرزمین پهناور رم برایتان بی ارزش تراز ذره بود و شدید شاهزاده قلب پسر رسول خدا شدید عروس بی بی دوعالم...
چقدر زیباست بانو که بی بی عروسی برای پسرش برگزیند که اصلا مسلمان نیست
اما در مسلمانی گوی سبقت را از زنان عالم ربوده است
شما با عروس بی بی شدن از غریبی درآمدید
بانو دختر بی بی دارد از غریبی میمیرد نگاه مادرانه تان کافیست برای تمام در
امروزه سبک ها و مدل های متنوعی در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد که گاهی کاملا متمایز از همدیگر و گاهی با تفاوتی ظریف اجرا می شود. با این حال هر کدام ویژگی، بافت و عملکرد خاص خود را دارند که برای الهام گرفتن و یا آگاهی یافتن از بخش های منحصر به فرد برای ایده پردازی و یا دانستن پیشینه طرح و همچنین نشان دادن خلاقیت موجود در هر طرح، نمونه ای ارائه می دهند. بنابراین دانستن اینکه چه چیزی سبک های طراحی داخلی را از هم متفاوت می کند، می تواند خیلی راح
#اکنون
#فاضل_نظری
گرچه مسجد را گروهی با تجمل ساختند
اهل دل میخانه را هم با توکل ساختند
عشق جانکاه است یا جان‌بخش؟حالا هرچه هست
عشق‌بازان بین مرگ و زندگی پل ساختند
سقف آگاهی ستونی جز "فراموشی" نداشت
این بنا را خشت بر خشت از تغافل ساختند
بی سبب مهمان‌نواز مجلس ماتم نبود 
این "گلابِ تلخ" را از "گریه‌ی گل" ساختند
روز خلقت در گِل ما شوق دیدار تو بود
از همان آغاز ما را کم تحمل ساختند ...

پ‌ن) هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت
عمری که حرام تو شد ای عشق حلا
کسی که جلوی مغازش سبد پلاستیکی میذاره که بقیه پارک نکنن , نباید شاکی بشه چرا تو لواسان یه سری که زورشون بیشتره زمین خواری میکنن. کارمندی که به ارباب رجوع میگه برو فردا بیا , نباید شاکی بشه چرا حقوقش دو هفته دیر میشه , راننده تاکسی ای که پول خرد نداره , نباید شاکی بشه چرا کارمند اداره کارشو درست انجام نمیده , مکانیکی که قطعه تعمیری رو میگه تعویض کن , نباید شاکی بشه چرا ارتوپد به جای فیزیوتراپی , جراحی تجویز میکنه. کابینت سازی که سه ماه دیرتر کارشو
۵۰۳ – ساعتی ناز مفرما ای که با سلسله زلف دراز آمده‌ای         فر صتت باد که دیوانه نواز آمده ای ساعتی نا زمفرما و بگردان عادت           چون بپرسیدن ارباب نیاز آمده ای پیش بالای تو میرم چه به صلح و چه به جنگ چون بهر حال … ساعتی ناز مفرما – ای که با سلسله زلف دراز آمده‌ای – غزل ۴۲۲ – ۵۰۳
منبع : فالگیر
قالیچه سه متری طرح مهاجران-ساروق 
این قالیچه سه متری با طرح چشم نواز و رنگ های شاد خود فضایی دل انگیز را در منزل شما به ارمغان می آورد. طرح این قالیچه مهاجران نام دارد که در گذشته در روستای مهاجران باقته میشده اما اصل طرح برگرفته از طرح های ساروق بوده. این طرح دارای حاشیه ای با قاب های متفاوت است که زیبایی منحصر به فردی به قالی بخشیده و زمینه با دسته گل هایی پر شده که نوعی از طرح های دسته گلی معروف در ساروق بوده است. 
رنگ های شاد و پرانرژی در زم
ساعت 5:15 صبح با صدای گوش‌نواز آلارم هم‌اتاقیم از خواب ناز بیدار شدم و به محض بیدار شدن تمام خویشاوندان این انسان فهمیم اعم از سببی و نسبی رو مورد لطف و عنایت قرار دادم...  بعد از چند دقیقه انتظار که شاید آقا خودش با صدای گوشیش بیدار شه و این صدای شوم رو قطع کنه کاملا ناامید شدم و طی یک حرکت بس جوانمردانه جهت رفاه حال سایرین برای لحظاتی از تخت نازم دل کندم و پا شدم گوشی این دوست عزیزتر از جان رو خفه کردم! 
برگشتم به آغوش یار با وفام و یارم با صدای
قالب html استودیو بازی جادوگر Cavalier | قالب Cavalier | قالب سایت های بازی جادوگر
قالب Cavalier یا قالب html جادوگر یک قالب html فوق العاده است که با ظاهری جذاب و ویژگی های عالی آمده تا در ساخت و طراحی سایت به شما کمک کند.
قالب جادوگر با قابلیت های زیادی از جمله طراحی مدرن و چشم نواز و مطابق با متدهای روز دنیا، همچنین کدنویسی روان و استاندارد ، یک قالب html فوق العاده برای طراحی سایت های گیم و بازی ، طراحی لندینگ پیج های معرفی محصولات در حوزه های بازی و سرگرمی ، طر

صنایع دستی کرمان مانند قالی، گلیم، پته و مصنوعات فلزی آوازه و شهرت جهانی دارند و با احیای شال این هنر دستی اصیل نیز به این فهرست افزوده شده تا گنجینه سوغات استان پربار تر شود و با توجه به رکود یکصد ساله در شالبافی کرمان ضروری است این صنایع دستی با ارزش و اصیل ضمن معرفی بیشتر و بهتر به گردشگران و مسافران، زمینه رونق و شکوفایی اقتصادی فعالان و هنرمندان هنر شال و شالبافی فراهم شود.

شال بافته ای ظریف از پشم و کرک گوسفند و بز است که هنرمندان ب
حرفت را راحت بزنبی دلواپسی بپوشهر جا هم که خواستی قدم بذار هر وقت دلت خواست به آب بزنهر حیوانی را هم که خوشت آمد بغلش کن،مهم نیست گاو باشد یاگاو زاده یا پرنده ،فقط نگران چشم های دنبال کننده نباش.
ببین، تا بوده همین بوده،قضاوت ها نا تمام اند و پشیمانی ها بی پایان.توی پروفایلت، خودت باشتگ شلوارت را بعد ِ خرید بکنکفش نو را همانجا بپوش و بیا بیرونساندویچت را دو‌نونه با خیارشور اضافه دستت بگیر و توی خیابون در حالی که به گردنبندهای چشم نواز طلاف
حدود یک سال پیش در چنین روزی شخصی به نام "سه نقطه" پای به عرصه ی مجاز گذاشت . دقیقا پنج روز مانده به ماه مبارک رمضان با سری که به سنگ خورده بود حیران و سرگردان با خود گفت : "شاید حسابرسی در دنیای مجازی شروعی متفاوت و موثر باشد." با توبه ای دوباره و امیدی دوباره آغاز کرد . وبلاگ را راه اندازی نمود و در طول ماه مبارک رمضان هر روز می نوشت . و هر روز حس می کرد که چشمانش بینا تر شده اند . انگار اتفاق های پر از درس و پر از احساس او را احاطه کرده بودند و تا دیر
در باز شد؛ برپا ! برجا !
درس اول: بابا آب داد، ما سیر آب شدیم
بابا نان داد، ما سیر شدیم
اکرم و امین چقدر سیب و انار داشتند در سبد مهربانی شان
و کوکب خانم چقدر مهمان نواز بود
و چقدر همه منتظر آمدن حسنک بودیم

کوچه پس کوچه های کودکی را به سرعت طی کردیم؛
و در زندگی گم شدیم.
همه زیبایی ها رنگ باخت!
و در زمانه ای که زمین درحال گرم شدن است قلب هایمان یخ زد!
نگاهمان سرد شد و دستانمان خسته
دیگر باران با ترانه نمی بارد!

و ما کودکان دیروز دلتنگ شدیم؛
زرد شدی
تلاوت فوق العاده زیبای سوره حجر با صدای هزاع البلوشی. واقعا آرامش بخشه حتما دانلود کنید.
حجم فایل: 13mb
راهنمای دانلود آسان : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد از حل کپچا تایمر برای شما فعال میشود که 7 ثان
دانلود تلاوت فوق العاده زیبای سوره ملک از اسلام صبحی. واقعا بسیار زیباست به انسان آرامش میبخشه حتما دانلود کنید.
حجم فایل: 8mb
راهنمای دانلود آسان : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تبلیغات برای شما باز میشود که شما میتوانید آنها را ببندید. بعد از حل کپچا تایمر برا
قالب انحنای بلاگ بیان ؛ قالبی حرفه ای برای وبلاگ نویسان حرفه ای بلاگ بیان می باشد.طراحی چشم نواز منحنی و رنگبندی زیبا که شما می توانید مطابق سلیقه خودتان رنگبندی آن را ویرایش کنید.برای انتخاب رنگبندی مناسب می توانید از ابزار سی اس اس گرادینت آماده بلاگ تمز استفاده کنید که دارای چند هزار رنگبندی می باشد کافیست رنگ مورد علاقه را انتخاب و کد را تحویل بگیرید.دانلود قالب انحنا بلاگ بیان
سوزندوزی در قسمت های مختلف لباس مانند لبه دامن، پشت، روی یقه، لبه آستین، شانه و ..... و روی جیب لباس ها  همیشه رایج بوده و طرف داران خاص خودش را دارد. این نوع استفاده فقط خاص گلدوزی نمی باشد و تقریبا بیشتر سوزندوزی ها را شامل می شود.
در این پست نمونه زیبایی از گلدوزی روی جیب یک لباس می بینید که توسط خانم خدیجه اصغری اجرا شده است. دوخت دو شاخه گل ستاره ای به همراه ساقه ها و غنچه در یک طرف جیب مانتو، لباس را بسیار زیبا و چشم نواز نموده است. شما نیز بب
انشا پاییز فصل هزار رنگ انشا درباره ی فصل پاییز انشا درباره پاییز کلاس هفتم با مقدمه انشا در مورد پاییز هفتم انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درمورد فصل پاییز همراه با بند مقدمه بندهای بدنه بدنه نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشای ادبی در مورد پاییز

پاییز جلوه ای از زیبایی آفرینش است،
وقتی پرندگان در حال کوچ در آسمان تابلوی شگفت انگیزی را می‌سازند،نقاش پاییز با ترسیم نقش نگاری به زمین، کار و تلاش خود را آغاز می‌کند. به در
((بسم الله الرحمن الرحیم))
 توضیحات تکمیلی شجره نامه باران زهی(بادینی رِند):
سردار باران خان ولد سردار بادین خان ولد میرحسن خان (داماد شاه کلات میرشیهک خان) ولد سردار بدرالدین خان ( فرزند قدرتمند سردار سردار بادین خان) ولد سردار بادین خان (سردار نوشکی) ولد سردار امیر باران خان رند بلوچ ولد میر نوذ (رخشان) یا میر نواز خان(پایه گذار قبیله رخشانی) ((in the name of God)) Drainage genealogy (Badini Rand):
Sardar Baran Khan Volod Sardar Badin Khan Vold Mir Hossein Khan (son-in-law of Shahlatat Miyashik Khan) Volod Sardar Badriddin

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها